Соляна кімната для дорослої людини

Як впливає сіль на наш організм і який ефект Ви відчуєте після перших сеансів

Для досягнення позитивних результатів соляної кімнати ми радимо відвідувати її протягом 45 хвилин в день і протягом 10 днів. Такий підхід допоможе дорослій людині позбутися від деяких хронічних захворювань і знизить прояв вже наявних хвороб. 

Артеріальний тиск. Позитивний вплив галотерапії на артеріальну гіпертонію відзначається тим, що у людини зменшиться частота головних болів, шумів в голові. При 10 денному курсі лікування по 45 хвилин у деяких відвідувачів знижувався діастолічний і систолічний артеріальний тиск. 

Легка форма астми. Відвідування соляної кімнати допоможе впоратися з астмою, якщо лікування розпочато на ранніх стадіях і при цьому не спостерігається загострення. Соляна кімната при астмі дуже корисна, пари солі прочищають дихальні канали, вбиваючи хвороботворні бактерії, а також запускають оздоровчий механізм для всього організму. 

Запалення аденоїдів. При проблемах з аденоїдами галотерапія застосовується в якості допоміжного, але не основного лікування. У разі, коли процес запалення зайшов далеко, то без операції не обійтися, але відновний період після неї пройде набагато швидше. 

Схуднення.Соляна кімната це хороший спосіб скинути кілька зайвих кілограмів і ідеальний варіант при дієті. Сіль є прискорювачем обміну речовин і допоможе вивести шкідливі речовини з організму. За допомогою сеансів ви зможете поправити своє здоров’я, позбавитися від зайвої ваги, набряклості і просто заспокоїти нерви. 

Алергія. Пари солі відмінно допомагають зміцнити організм на сприйняття алергенів. Але якщо алергія викликана хронічними захворюваннями, то відвідування сольової кімнати Вам категорично заборонено. 

Герпес і висипання. Цитомегаловірус і сіль завзяті вороги. Герпес неможливо вилікувати практично нічим з медикаментів, то залишається тільки сіллю. Звичайно, якщо це не запущена форма. Все відбувається завдяки здатності солі вбивати більшість вірусів в організмі людини, а цитомегаловірус при всій своїй міцності досить крихкий. 

Саркоїдоз. Галотерапія при саркоїдозі показує дуже позитивні результати, навіть якщо випадок вже досить запущений. Дослідження підтверджують, що при систематичному вдиханні парів солі хворий відчуває загальне поліпшення стану і впевнено йде на поправку. 

Бронхіти хронічного типу, ремісії, недостатність повітрообміну в легких – всі ці хвороби можна лікувати за допомогою солі, але стадія легеневої недостатності не повинна бути вище другої.

Бронхіальна астма.  Захворювання в період неповної ремісії або при згасаючому загостренні показано до лікування в соляній печері. 

Нервові розлади. Користь від відвідування соляної кімнати отримають так само ті, кого мучать неврози, порушення кровообігу, депресії і спостерігається порушення функцій щитовидної залози.

 

Сіль для майбутніх матусь

Чому вагітним жінкам рекомендується галотерапія? Соляна печера при вагітності -...

Сіль для дітей

Lorem ipsum dolor sit amet, consec- tetuer adipiscing elit, sed...

Залиште свій коментар