НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

МТС: 066 88 65 118;
Київстар: 097 32 77 450
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

 

НАША АДРЕСА:

місто Чернівці,
вулиця Головна 145,
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

НАШ Е-mail:

Напишіть Нам листа в контактній формі.   І Вам передзвонять!

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ

 

 

 Відвідування  соляної печери «Чудо-Сіль» рекомендовано без верхнього одягу (куртки, пальто і т.п.),  в чистому, переважно бавовняному одязі світлих тонів. Зверніть  увагу, що, не дивлячись на чмстоту соляної печери, сольовий аерозоль, осідаючи на гладкі поверхні в соляній печері при взаємодії з одягом, може залишати світлі сліди, подібно крейді (сліди легко струшуються). У зв'язку з чим, ми попереджаємо про це своїх клієнтів і просимо мати це на увазі при виборі одягу.

 1. Для Вашої зручності необхідно попередньо провести запис на сеанс галотерапії, щоб заздалегідь забронювати зручний час. Можливе відвідування печери без попереднього запису, але можливо доведеться почекати, коли в соляній печері з’явиться вільне місце.
 2.  Перед відвідуванням соляної печери рекомендується забезпечити собі вільне дихання носом
 3. У соляній печері потрібно прийняти зручну позу. Дозволяється пересування під час сеансу, але ми просимо Вас поважати інших клієнтів і не створювати незручності сусідам, своїм пересуванням.
 4.  Дитині важко сидіти на одному місці протягом 45 хвилин, і ми не заперечуємо проти дитячих ігор в соляній печері з іграшками (кубики, машинки, лопатки та ін.) Просимо батьків стежити за тим, щоб сіль не потрапила дитині в очі. Після сеансу дитині слід вимити руки та обличчя.
 5. Клієнти, які впевнені в тому, що одночасне перебування з ними в «соляній печері» дітей доставить їм серйозні незручності, вправі висловлювати свої побажання, до яких ми з розумінням ставимося і прислухаємося. Ми постараємося дотримати Ваші інтереси. Однак наявність в соляній печері дитини не може розцінюватися як неякісне надання послуги.
 6. Один дорослий відвідувач соляної печери може безкоштовно провести з собою дитину.
 7. Вхід в соляну печеру дозволяється у змінному взутті або в стерильних бахілах, у зв'язку з чим ми рекомендуємо всім мати з собою теплі шкарпетки. В якості змінного взуття найкраще використовувати будь-які чисті пляжні або банні тапочки.
 8. Не забудьте взяти з собою носовичок!

 

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ

  • Не приносьте з собою їжу та напої. Це обмеження пов'язане з можливим забрудненням гіпоалергенного повітря соляної кімнати і соляних поверхонь.
  • Не спізнюйтеся. Приходьте за 5-10 хвилин до сеансу. Якщо ви запізнилися на сеанс, на Ваше місце будуть допущені клієнти без попереднього запису. Адміністрація залишає за собою право не допускати тих хто запізнився, тим більше, що зайве відкривання соляної печери, позначається на зниженні в ній концентрації аерозолю.
  • У соляну печеру не допускається вносити сторонні предмети, сумки, книги, в'язання і т.д. Також не дозволяється використовувати електронні прилади, в тому числі і телефони, якщо ви проходите сеанс не одні. З метою отримання максимально ефективного результату, будь ласка, вимкніть свої мобільні телефони.
  • До процедур не допускаються пацієнти з вираженим запахом парфумів.
  • До процедур не допускаються пацієнти, які, на думку персоналу, перебувають у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, пацієнти з залишковими явищами такого сп'яніння.
  • о процедур не допускаються особи з інфекційною хворобою, підвищеною температурою і захворюваннями в гострій стадії.
Оцініть матеріал!
(9 голосів)
Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

 

 
*

Чудосіль, чудосоль, соляна печера в Чернівцях, соляные комнаты в Черновцах, соляна шахта в Чернівцях, лікування сіллю,соляная шахта, соляная пещера, галотерапія.

 

 

 
 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

МТС: 066 88 65 118;
Київстар: 097 32 77 450
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

 

НАША АДРЕСА:

місто Чернівці,
вулиця Головна 145,
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

НАШ Е-mail:

Напишіть Нам листа в контактній формі.   І Вам передзвонять!