НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

МТС: 066 88 65 118;
Київстар: 097 32 77 450
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

 

НАША АДРЕСА:

місто Чернівці,
вулиця Головна 145,
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

НАШ Е-mail:

Напишіть Нам листа в контактній формі.   І Вам передзвонять!

ПРО НАС

 

Ви зараз знаходитесь в Соляній печері «Чудо-Сіль», в центрі реабілітації та профілактики. Тут Ви можете  пройти курс реабілітації після перенесених раніше хвороб, або здійснити профілактику Ваших захворювань та зміцнити здоров’я. 

ОСЬ ЧОМУ СОЛЯНА ПЕЧЕРА "ЧУДО-СІЛЬ" ТАКА ЕФЕКТИВНА І КОРИСНА:

 • Перед кожним сеансом проводиться кварцування, провітрювання та насичення повітря печери озоном.

 • Перед кожним сеансом повітря печери чисте, приємне та оздоровче. Для створення ефективного мікроклімату СОЛЯНОЇ ПЕЧЕРИ,  використано близько 20-ти тон комбінованої солі(Солотвинської та Соледарівської).

 • Стіни побудовані із цільних соляних блоків, товщиною 10-ть сантиметрів, які добуті з глибини близько 300метрів. Соляні блоки, це частинки висохлих морів та океанів на етапі формування Землі, багато тисяч років до нашої ери. В своєму складі містять природні мінерали, мікроелементи, та заряджені енергією Землі.

 • Підлога печери засипана крупними кристалами солі та дозовано підігрівається. Відвідувачі ходять у змінних носочках, це додатковий масаж ніг та рефлексотерапія для всього організму. Ігрова зона також підігрівається, тобто Ваші дітки можуть сміло сідати на підлогу та насолоджуватись грою.

 • В соляній печері «Чудо-Сіль» відсутнє грубе напилення солі, - провокатора кашлю.

 • Насичення повітря негативними іонами солі відбувається за допомогою комплексу галогенераторів.

 • Тут використовуються природні галогенератори, - це Солотвинські соляні світильники, які при нагрівання виділяють іони солі.

 • До речі Ви їх можете при бажанні придбати у нас і використовувати в домашніх умовах  для профілактики захворювань.

 • Також тут працює галогенератор «ІОННА», Український запатентований винахід. Він пропускає іонізоване повітря через підігрітий картридж Солотвинської солі і за допомогою вентилятора наповнює повітря печери негативно-зарядженими іонами солі.

 • І доповнює цей комплекс - два СОЛЯНИХ ВУЛКАНА, які при кипінні солі вивільняють  негативні іони солі та створюють мілко дисперсний аерозоль.

 • В Соляній печері утримується стабільна температура та вологість, а стіни створюють ефект термоса, де утримується висока концентрація іонів солі та стабільно-ефективний мікроклімат, максимально наближений до мікроклімату природних, підземних соляних печер.

 • Максимальний ефект Соляної печери «Чудо-Сіль» полягає в комплексному підході. На початку сеансу організм насичують енергією за допомогою КИСНЕВОГО КОКТЕЙЛЮ, далі - відпочинок в печері 45 хв., та смачний Карпатський трав’яний чай в кінці сеансу.

 • На початку сеансу подається КИСНЕВИЙ КОКТЕЙЛЬ великий стакан 500 мл.. Це швидке насичення організму киснем, та енергією. Синглентний кисень, який використовується при приготуванні кисневого коктейлю всмоктується в шлунку та дає додаткову енергію Вашому організму. Також для приготування Ми використовуємо «Живчик яблучний», негазований та «Корінь Солодки», що є муколітиком та імуномодулятором.

 • При перебуванні в печері на протязі 45 хв. Ви можете відпочивати під приємну музику та розслаблюючі відео, спостерігати за грою Ваших діток, малювати шедеври на підлозі, робити пілінг та рефлексотерапію Вашим долоням, перетираючи сіль, або просто милуватись дивовижними малюнками соляних блоків, які створила природа……

 • Також Ви можете пройти курс оздоровчого масажу на унікальному столі з дозованим підігрівом піщаного покриття(ефект теплогоморського пляжу), поєднуючи масаж із галотерапією. На теплий пісок стелиться простинь, людина лягає на спину(вигрівання 5-10хв.), потім масаж і знову вигрівання 5-10 хв.

Оцініть матеріал!
(12 голосів)
4 коментарі
 • Світлана

  Мені здається, що в Чернівціх це єдине місце, де дійсно можна корисно провести час: і відпочити, і оздоровитися. Моїй дитині дуже сподобалося, після кожного сеансу важко було його забрати. І з задоволенням ходив і він, і я. Усім, у кого дітки ходять в дитсадок, рекомендую прийти сюда. Я вдячна тим, хто наважився зробити таку чудову річ у Чернівцях. Дякую.

  Світлана Четвер, 26 November 2015, 12:23 Коментувати
 • Инга

  Ходила на массаж к ним, ну очень понравилось! Всем советую не пожалеете))

  Инга Четвер, 26 November 2015, 12:22 Коментувати
 • Тетяна

  "Соляна печера" - це може не зовсім правильно. Я би назвала "соляна кімната". Тому що тут приємно відпочити - зручно посидіти, розслабитися, послухати музику, подивитися телевізор, дитині є де погратися - час минає дуже швидко. Виходить, що ти дихаєш, п"єш кисневий напій, отримуєш користь ще й задоволення. Дуже рекомендую.

  Тетяна Четвер, 26 November 2015, 12:21 Коментувати
 • Наташа

  Порадили друзі. За 30грн. із дитиною кращого місця у Чернівцях мабуть немає. Моя Софійка кисневу пінку випила із задоволенням, на теплій соляній підлозі іграшками погралась, мультики подивилась, Чай випила. Провели час - ЧУДОВО!
  І Я відпочила, спостерігала як бавилась Софійка.
  ПЕЧЕРА ПРОСТО - СУПЕР!!!!!!!!!

  Наташа П'ятниця, 06 November 2015, 18:10 Коментувати
Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

 

 
*

Чудосіль, чудосоль, соляна печера в Чернівцях, соляные комнаты в Черновцах, соляна шахта в Чернівцях, лікування сіллю,соляная шахта, соляная пещера, галотерапія.

 

 

 
 

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

МТС: 066 88 65 118;
Київстар: 097 32 77 450
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

 

НАША АДРЕСА:

місто Чернівці,
вулиця Головна 145,
Пн-Пт, з 10:00 до 19:00
Сб-Нд, з 09:00 до 14:00

НАШ Е-mail:

Напишіть Нам листа в контактній формі.   І Вам передзвонять!